Youtube Mp3 DönüştürücüVideo barındırma platformu olan Youtube, günümüzde çok fazla kullanılmaktadır. Youtube Mp3 dönüştürücü programları kullanılarak videolar mp3 formatına çevrilmektedir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Youtube her çeşit videoyu içermektedir. Eğitimden spora, geziden film içerikli milyonlarca video bulunmaktadır. Müzik dinlemeyi sevenler mp3 dönüştürücüyü sıklıkla kullanmaktadır.

Büyük kentlerde yaşayanların günlerinin çok büyük bir kısmı yollarda geçmektedir. Ulaşım sırasında boş boş oturmak yerine müzik veya ders notlarını dinleyerek vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Özellikle üniversite, LGS gibi sınavların sözel alanlarına dair notları dinlemeniz size ciddi fayda sağlayacaktır. Video izlemek bazı durumlarda sorun olabilir. Ayrıca her an neti kullanmak kotayı zorlamanıza neden olacağından videoların mp3 halini kullanmanız daha mantıklıdır.

Youtube’de bulacağınız videoları ücretsiz Youtube mp3 dönüştürücü ile saniyeler içinde dönüştürüp istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hatta programla Facebook veya Metacafe sitelerinde yer alan dosyaları dahi mp3 formatına çevirmeniz mümkündür.

Youtube Mp3

Teknolojinin nimetleri kullanılarak videolar müzik dosyası haline getirilebilir. Youtube mp3 dönüştürme programları ve uygulamalarının sayısı oldukça fazladır. Arama motorlarından herhangi birine Youtube mp3 dönüştürücü yazıldığında ekrana birçok sayfa yansıyacaktır. Bu sayfalardan herhangi birini kullanarak istediğiniz Youtube videosunu mp3’e çevirebilirsiniz. Video izlemek istemeyip sadece dinlemek istediğiniz zamanlar için mp3 stoklarınızı dönüştürücülerle hazırlayabilirsiniz.

Günümüzde hiç Youtube’yi bilmeyen tanımayan yoktur. 7’sinden 77’sine kadar hemen hemen herkesin hayatında olan bir platformdur. Her türlü videoya yer verilmesi, platformun daha geniş çevreye yayılmasına neden olmuştur. Yemek tarifi arayan ev hanımı da çizgi film izlemek isteyen çocuklar da kullanmaktadır. Şarkı dinlemek için yoğun bir şekilde kullanılır. Dünyanın en çok dinlenen ve beğenilen şarkılarını orijinal klipleriyle Youtube’de bulabilirsiniz.

Youtube, dünya genelinde çok popüler bir platformdur. Bundan dolayı dünya ülkelerinden yüklenen videolara dahi ulaşabilmeniz mümkün olur. Popüler platformdaki orijinal klipleri ses dosyasına çevirerek dinleyebilirsiniz. Hatta cihazınıza kaydedilmiş olacağında internetinizden yemeden kullanma fırsatını yakalayacaksınız.

Youtube Mp3 Dönüştürücü

Mp3 Dönüştürücü

Youtube’deki videoyu ses dosyasına çevirmek isteyenler bunu nasıl yapacaklarını öğrenmek istemektedir. Youtube mp3 dönüştürücü programları ve sitelerin imkanları kullanılarak çok kısa sürede videonuzu ses dosyasına dönüştürebilirsiniz. Videonun ses dosyasına dönüşmesi en fazla 2 dakikadır. O da çok uzun videolar içindir. Youtube videolarını şu şekilde mp3’e dönüştürülür;

  • Öncelikle Youtube platformundaki beğenilen ve dönüştürülmek istenen videonun URL’si kopyalanır.
  • Kopyalanan URL, sitedeki veya programdaki alana yapıştırılır.
  • Dönüştürücü programlarda ve sitelerde ses ve video olarak indirme seçeneği bulunur. İndirme formatı seçilmelidir.
  • Format seçildikten sonra “Dönüştür” kısmı tıklanmalıdır. Dönüştür butonuna basılmasıyla dönüştürme arasında en fazla 2 dakika geçer. Şayet video çok uzun değilse saniyeler içinde de işlem tamamlanabilir. İndirme süresinin uzunluğu internet bağlantısının hızıyla da alakalıdır. İnternet bağlantısı yavaşsa veya çok fazla yüklenme söz konusuyla indirme süresi uzar.
  • Dönüştürmeden sonra İndir denilerek mp3 dosyası cihaza yüklenir.

Youtube Dönüştürücü

Daha önce dönüştürme işlemi yapmamış olanlar bu işi çok zor zannederler. Aslına bakılırsa çok basittir. Youtube videoları izlenirken bazılarını çok beğeniriz. Beğendiklerimizi ses dosyası olarak kaydedip iş yaparken, yürürken, spor yaparken kullanmak isteyebiliriz. İşte bu aşamada dönüştürücü uygulamalar ve siteler devreye girer. Programlar saatler süren videoları dahi birkaç saniye içinde dönüştürür.

Bilgisayar kullanıcıları genellikle siteler üzerinden indirmeyi tercih ederler. Videoyu mp3’e çevirme işini çok fazla yapanlar telefonlarına veya bilgisayarlarına özel programlar indirir. Youtube mp3 dönüştürücü programları ve siteleri kullanmak çok ama çok basittir. Basit birkaç eylemle dönüştürülen videolar, mp3 olarak cihaza kaydedilir. Kaydedildiğinden dolayı istendiği zaman istendiği kadar dinlenebilir. Hatta farklı cihazlara aktarılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu