Sir-Dav – Üstüme Gelme Şarkı Sözleri

Sir-Dav – Üstüme Gelme Şarkı Sözleri

Sir-Dav – Üstüme Gelme Şarkı Sözü

Sir-Dav – Üstüme Gelme şarkı sözleri:

Toplan bu rap bide patlar tabanca click clack bang bide abra kadabra, bu dav anakonda ve sen beni Klona söyle bi tonla girerim içeri kafanı duvara duvara bide bulanı bulanı bide kuralı muralı yok kumpası kuranı vura vura gelirim ve delerim o piyasanı komadan alırım onu açık ve net.

Bi ileri iki geri zil takip oyna hip hop bu kanka yazılı getir bana geliri gideri atari yaparım aga sana boruları taka taka gelirim vede tararım o şehrini bam bam bam bura daha kaygan lan banyondan bide boş yapma gel sana en güzelini sunarım flowlarlardan. Ellinde patlar bu bu bu bura mayınlı tarla bu bu bu hadi kaldırın elleri yo yo yo kafam tamam yakin zaman acil kapan kansa kan çantadan para verin hadi aksin gelsin bize hakkımız olan o borsadan borç vere biliriz sonradan.

Üstüme üstüme gelme

Gittim yolda dikenler

Yanlışı doğru sananlar

Sus ve de gerçeği izle. 2x

Kafana gözüne SIK kapalı gözünü kırp göz göze gel vede kapıyı kapatıp çık çık çık savaşa yakın yakına bakın uzlaşmam hepsini yakin.

Akarı kokarı yok bildiğin gibi girdiğin gibi çıkamasın emin ol bak bak çaylak tutmuyor kaynak şehrine gelirim ve shut da fuck up.

Suratına ustura jilet bıçak yapıyorsun deniyorsun olmuyo bırak yada yapılanı yargıla boş yere usta dediklerin yanımda çırak, kıyak isler gibi gözüküyor ama sanma ki gerçek o kolpanın hali hepsi yalan denedi kaç kere rast gitmedi işi tutmadı plan.

Yukarı yukarı çık kırk takla atman gerekiyor dikkat kanka la bide bana da gelip sorması yok mu ne kadar para var abi bankan da?

Fiyatını söyle bi hesabını kes sesini bi kes ediyo mu pes hadi söyle bi geriye vites gerisine rest çekerim gel test et bizi bekletmem sizi!

Üstüme üstüme gelme

Gittim yolda dikenler

Yanlışı doğru sananlar

Sus ve de gerçeği izle. 2x

Söz: Sir-Dav

Düzenleme & Beat: Dirty Beatz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu